Aktualności Slider

Wiemy jak ratować!

Jako instruktorzy codziennie powinniśmy zwracać uwagę na bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Czy to na zbiórce, czy na obozie niestety zawsze może się nam coś przydarzyć. Przewidywać, ale umieć też zaradzić to dopiero sztuka. Zasady udzielania pierwszej pomocy często się zmieniają, dlatego wciąż jesteśmy na bieżąco! W zeszły weekend odbył się 15-godzinny kurs Pierwszej Pomocy. Wzięli w nim udział przyszli drużynowi, przyboczni oraz osoby realizujące próby przewodnikowskie. Uczestnicy mogli nabyć nowych umiejętności i pogłębić swoją wiedzę np. jak wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową, jak ułożyć w pozycji bocznej, co zrobić w przypadku urazów, wszystko dzięki Divemed Jarosław Przybylski! Dziękujemy!

Więcej zdjęć na naszym profilu na facebooku: https://www.facebook.com/share/p/9hiZhM93qEVB7AGr/

fot. Kacper Opałacz, pwd. Michał Winkel