Aktualności Slider

Wiwat maj, trzeci maj

Już kolejny raz spotkaliśmy się na Placu Ratuszowym w Miasto Jelenia Góra, aby świętować rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, tym razem już 233.

Jak co roku podczas obchodów nasi harcerze rozdawali jeleniogórzanom baloniki i kotyliony w biało-czerwonych barwach, dumnie wciągnęli flagę Polski na maszt podczas odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego, a także pełnili wartę honorową przy pomniku Wolność i Niepodległość.

Ponadto reprezentacja naszego hufca złożyła pod nim kwiaty wraz z komendantem hufca, a także towarzyszyła Jerzy Łużniak- Prezydent Miasta Jeleniej Góry przy składaniu okolicznościowego wieńca. Cieszymy się, że mogliśmy świętować z mieszkańcami ten piękny i ważny dla Polski dzień! Niech żyje 3 maj!

Galeria zdjęć na naszym profilu na facebooku: https://www.facebook.com/share/p/SBVbAND2ncemSfTz/

Fot. ©️ZHP / Eliza Jonczyk