Aktualności

Betlejemskie Światełko Pokoju

BSPTegoroczna akcja Betlejemskiego Światełka Pokoju przebiegać będzie pod hasłem:
„Wyjdź z cienia. Pokaż dobro!”
Cień to miejsce, gdzie nie dochodzi światło. W cieniu można się ukryć, a będąc niewidocznym można ulec pokusie czynienia zła. W Betlejem narodził się Zbawiciel- Światło przyszło na Świat! Jeżeli to Światło w nas zapłonie, usunie z naszych serc „cień słabości i niemocy”. Przyjmij więc to światło i zmieniaj siebie, nieś je innym i zmieniaj świat.
Po prostu wyjdź z cienia! Pokaż dobro!

Mamy zaszczyt zaprosić na Uroczystość Przekazania Betlejemskiego Światełka Pokoju, która odbędzie się 21 grudnia 2013 (sobota). Rozpoczynamy Mszą Świętą o godz 18:00 w Kościele Garnizonowym Wojska Polskiego p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Jeleniej Górze .
Po Eucharystii, przy ognisku będzie miało miejsce uroczyste przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju dla władz i mieszkańców miasta.

Każda z drużyn jest zobligowana do wystawienie co najmniej 3 osobowej, pięknie umundurowanej ekipy 🙂 A także o rozniesieniu Betlejemskiego Światełka Pokoju do wybranych instytucji

phm. Maria Łabaziewicz
Komendantka Karkonoskiego Hufca ZHP w Jeleniej Górze.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *