Aktualności

IX Dolnośląski Festiwal Piosenki Patriotycznej i Harcerskiej

logoFestiwal2016Komenda Karkonoskiego Hufca ZHP w Jeleniej Górze serdecznie zaprasza wszystkie Gromady i Drużyny z Chorągwi Dolnośląskiej do wspólnego świętowania Dnia Niepodległości w radosnej i braterskiej atmosferze. IX Dolnośląski Festiwal Piosenki Patriotycznej i Harcerskiej co rok skupia prawie 150 zuchów, harcerzy i wędrowników z kilku Hufców Dolnego Śląsk dając różnym środowiskom naszej Chorągwi możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych oraz poczucia patriotyzmu.

Festiwal odbędzie się 12 listopada 2016 w Jeleniogórskim Centrum Kultury. Tematem przewodnim tegorocznego Festiwalu jest „Moja mała Ojczyzna”. Termin zgłoszeń mija: 3.11.2016

Gwiazdą Festiwalu będzie po raz drugi zespół Wszyscy Byliśmy Harcerzami.

Regulamin Festiwalu 2016

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu
hm. Anna Kamińska
tel 795 099 814
Komendantka XI Dolnośląskiego Festiwalu Piosenki Patriotycznej i Harcerskiej

LogoJGmon_logoWP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *