Aktualności

Kurs Pierwszej Pomocy

Czuwaj – bądź czujny!
Karkonoski Hufiec ZHP w Jeleniej Górze co roku organizuje dla swoich instruktorów kursy pierwszej pomocy. Dbamy o to, aby drużynowi i przyboczni potrafili poradzić sobie w każdej sytuacji i zadbać o bezpieczeństwo harcerzy. Z relacji uczestników wynika, że zdobyli niezbędną wiedzę, a informacje zostały przekazany w ciekawy i przystępny sposób. Harcerze poznali metody udzielania pierwszej pomocy, w tym wiedzą jak postąpić w przypadku: utraty przytomności, złamania, oparzenia, zatrucia, a przede wszystkim jak szybko i skutecznie reagować, aby uratować komuś życie.

Szczególne podziękowania kierujemy do firmy

Divemed Jarosław Przybylski

za przeprowadzenie kursu pierwszej pomocy, jest to dla nas niezwykle ważne, aby mieć wykwalifikowaną kadrę.

Nasze harcerskie pozdrowienie „Czuwaj!” oznacza również – bądź czujny, reaguj szybko, ale odpowiedzialnie.
Dziękujemy również hm. Maciejowi Horegladowi i Zespołowi Kadry Kształcącej. 
 
Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa
Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji
Harcerskich i Skautowych na lata 2018 – 2030
Dziękujemy!
Czuwaj!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *