Aktualności Slider

Dzień Ziemi 2021

Przyłączyliśmy się do tegorocznego Światowego Dnia Ziemi. Wiele drużyn podzieliło się na małe grupy, które w ub. tygodniu oraz w weekend posprzątały okolice miejsc, w których regularnie odbywają zbiórki. I tak na przykład, harcerze z 40 DH „Wataha”, zuchy z 24 GZ „Kubusiowa Brygada” a wcześniej uczestnicy Harcerskiej Świetlicy Środowiskowej, wzięli się za porządki na wysepce przy Domu Harcerza oraz najbliższej okolicy. Czego tam nie było! Butelki, folie, papiery a nawet elementy mebli czy zużyty sprzęt AGD. Niektóre ze znalezisk rozkładałyby się setki lat, jeśli nie dłużej. Dziękujemy

Miasto Jelenia Góra

za przekazanie worków oraz rękawic jednorazowych.

Zawsze przy tego typu akcjach apelujemy: nie zaśmiecajmy lasów, parków, łąk czy rzek! Drobne odpady zabierzmy z sobą i wyrzućmy do domowego kosza, a większe – wywieźmy do PSZOK-u.
Serdecznie podziękowania dla drużyn, które zaangażowały się w akcję!
Czuwaj!
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *