Aktualności

Nowe władze hufca

zjazd129 września 2018 roku odbył się Zjazd Nadzwyczajny Karkonoskiego Hufca ZHP w Jeleniej Górze. Instruktorzy spotkali się w celu wyboru nowego komendanta, komendy, komisji rewizyjnej hufca oraz delegatów na XI Zjazd Chorągwi Dolnośląskiej. Nowym komendantem Karkonoskiego Hufca ZHP w Jeleniej Górze został hm. Robert Zapora, zaś nową komendę utworzyli hm. Anna Kamińska, phm. Paweł Pypeć, phm. Piotr Staszak, phm. Magdalena Podośka, pwd. Eliza Jarmakowicz, pwd. Aleksandra Szemberska oraz pwd. Ewelina Gawlik na funkcji skarbnika.

Do nowej Komisji Rewizyjnej Hufca zostali wybrani hm. Marian Łata (przewodniczący komisji), hm. Maria Labaziewicz, hm. Maciej Horeglad (zastępca przewodniczącego), pwd. Jakub Wójcik.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy owocnej i satysfakcjonującej służby w najbliższych latach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *