Aktualności

Warsztaty dla Opiekunów Prób na Stopnie Instruktorskie

WdOPnSIW sobotę 8.03.2014 odbyły się w Kamiennej Górze Warsztaty dla Opiekunów Prób na Stonie Instruktorskie. Wzięło w nich udział 8 instruktorów z Hufców Karkonoskiego i 8 z Hufca Kamienna Góra. Organizatorem przedsięwzięcia była phm. Agnieszka Czajkowska-Wróbel wraz z tworzonym Międzyhufcowym Zespołem Kadry Kształcącej.

Zajęcia prowadzili przewodnicząca KSI Naszego Hufca hm. Dorota Dyszy, członek KSI hm. Marian Łata a także hm. Maciej Krzymuski, który będzie pracował w KSI Hufca Kamienna Góra.

Całość przebiegła w radosnej atmosferze wymiany doświadczeń i pomysłów. Efektem będzie najprawdopodobniej utworzenie Miedzyhufcowej Komisji Stopni Instruktorskich, która będzie miała za zadanie prowadzenie prób na stopień podharcmistrza realizowanych przez instruktorów obu hufców.

Miłym akcentem były życzenia przygotowane przez męską część warsztatów z okazji Dnia Kobiet.

Zdjęcia do obejrzenia w Galerii

phm. Maria Łabaziewicz

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *