„Gdzie ogniska blask stoi obóz nasz…”

oboz2
Brakuje nam tylko Ciebie!
ZHP Hufiec Karkonoski w Jeleniej Górze organizuje, od lat, niezapomniane obozy letnie dla dzieci i młodzieży nad morzem w Białogórze. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Przygodowym Obozie pod namiotami organizowanym przez Hufiec Karkonoski:

oboz3Terminy Obozów i Kolonii:

Turnus dla dzieci w wieku 7-10 lat prowadzony metodą zuchową:
08.07.2014 – 21.07.2014
koszt: 790 zł
Karta Kwalifikacyjna na Kolonię Zuchową

Turnus dzieci i młodzieży w wieku 10 – 16 lat prowadzony metodą harcerską :
04.07.2014 – 21.07.2014
koszt 950 zł
Karta Kwalifikacyjna na Obóz pod Namiotami

oboz1W obozie harcerskim w Białogórze mogą wziąć udział zarówno osoby spoza grona harcerskiego, jak i harcerze. Kadrę obozu będą stanowili instruktorzy Karkonoskiego Hufca Jelenia Góra. Wszyscy członkowie obozu będą przebywać na jednym zgrupowaniu, korzystać ze wspólnej stołówki, natrysków i pomieszczeń sanitarnych. Każdemu z uczestników zapewnia się pomoc medyczną oraz możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji udostępnianych przez organizatora.

Program: Zajęcia na obozie odbywają się w drużynach, które podzielone są na kilkuosobowe zastępy. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów .

oboz4W programie przewidujemy:

• zajęcia turystyczne
  • wycieczki, zwiedzani atrakcji znajdujących się w okolicy.
  • zajęcia sportowe:
  • olimpiada obozowa, turnieje sportowe w drużynach, pływanie + plażowanie, gry terenowe, fabularne, podchody/do dyspozycji uczestników jest sprzęt sportowy;
  • zajęcia kulturalne:
  • festiwal piosenki i kabaretowy, karaoke, ogniska, śpiewanie, gra na gitarze.

oboz5W tej cenie zapewniamy:

1. zakwaterowanie w namiotach: 5-6 os. w namiocie;
  2. pełne zaplecze sanitarne (bieżąca  woda, natryski, sanitariaty);
  3. cztery posiłki dziennie;
  4. fachową opiekę medyczną;
  5. opiekę ratownika podczas kąpieli w morzu;
  6. pełną obsługę bazy
  7. kino  obozowe.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy zgłaszać się pod poniższe adresy

Kontakt: karkonoski@zhp.pl, tel. 756424755