Aktualności

Wesprzyj jeleniogórskich harcerzy, zagłosuj na nasz projekt

Rowerowy Zawrót Głowy – czyli cykl wycieczek rowerowych po Kotlinie Jeleniogórskiej dla dzieci i młodzieży. To nasz harcerski projekt, za pomocą którego chcemy realizować marzenia wielu drużyn. Prosimy o głosy!

Dzięki temu projektowi odbędzie się kilka wycieczek rowerowych po Kotlinie Jeleniogórskiej a także zorganizujemy Harcerski Dzień Cyklisty. Staramy się o środki z Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego. Nasz projekt przeszedł weryfikację formalną, teraz jest czas głosowania. Dlatego też prosimy sprzyjające nam osoby o wsparcie. Promujemy także projekt naszych partnerów pn. Kierunek Kropelka Run. Jest to bieg na 10 km wraz z morsowaniem, odbywa się z Piechowicach. Można za jednym głosem poprzeć oba te projekty, gdyż są w różnych działach: jeden w sportowym, a nasz w turystyce.

Głosowanie jest bardzo proste:

1. Należy wejść na stronę: https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/karta-glosowania-2019/

2. Wybrać w dziale TURYSTYKA projekt nr 75 (Rowerowy Zawrót Głowy) a w dziale SPORT projekt nr 113 (kierunek Kropelka Run), podać swoje dane (PESEL, nr tel.), zaakceptować regulamin i oddać głos.

3. Po zagłosowaniu otrzymujecie smsa z numerem kodu, który trzeba wpisać w pole, które pojawi się na stronie. Dopiero po jego wpisaniu głos jest ważny.

Z góry dziękujemy za każdy gest poparcia!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *