Aktualności Slider

Obozy w Białogórze na półmetku

Zakończył się pierwszy turnus tegorocznego obozu w Białogórze. Zmęczeni, ale radośni, pełni wrażeń uczestnicy wrócili w niedzielę (9 sierpnia) do domu.

Podczas pierwszego turnusu w obozie uczestniczyli członkowie 5 Szczepu Harcerskiego „Na Wskroś” i członkowie Szczepu Harcerskiego „Incendium”. Na bazie gościliśmy też polsko-niemiecką ekipę: 1 Lipską Drużynę Harcerską „Świat” oraz Próbną Drużynę Harcerzy w Berlinie.

Obecnie w Białogórze wypoczywają harcerze z 4 Jeleniogórskiego Szczepu Harcerskiego „Enigma”, 77 GZ „Złote Rybki”, 104 WDH „Strumień”, 93 DH „Płomień, 99 DHS „Iskra”, 9 GZ „Małe Ogniki”, 8 PDH „Burza” i 8 PGDHSiW „Pogrom”. A zatem – dobrej zabawy!

 

Film z ogniska w Białogórze znajduje się na profilu Bazy Hufca Karkonoskiego na facebooku. Link TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *