Aktualności

Dziękujemy za wsparcie!

Miło nam poinformować, że nasz projekt zajął trzecie miejsce w głosowaniu na Jeleniogórski Budżet Obywatelski 2021, a to oznacza, że zostanie zakwalifikowany do realizacji!

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierali naszą inicjatywę i poparli ją, oddając głos. Szczególnie dziękujemy tym, którzy zaangażowali się w promocję projektu, która przełożyła się na bardzo dobry rezultat końcowy.
Planujemy m.in. utworzyć dwie pracownie: multimedialną oraz majsterkowicza. Będą w nich prowadzone zajęcia, nie tylko dla harcerzy, ale i dla dzieci i młodzieży niezrzeszonej w ZHP. Dom Harcerza stanie się drugim domem nie tylko dla harcerzy!

Czuwaj!
W imieniu komendy hufca
hm. Robert Zapora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *