Aktualności Slider

Obozy za nami

Ponad ćwierć tysiąca harcerek i harcerzy z Hufca Karkonoskiego wyjechało w tym roku na obozy harcerskie. Jak się bawili?

W tym roku nasze jednostki były w trzech miejscach: szczep Enigma obozował w Krzeczkowie, szczep „Na Wskroś” – w Czernicy w Borach Tucholskich a Krąg Instruktorski „Faza” na naszej bazie w Białogórze. Obozy zaczęły się dość późno, bo w połowie lipca. Ale za to trafiliśmy z pogodą. Deszcz padał rzadko, albo też nie było go wcale. To spowodowało, że można było korzystać z uroków jezior i morza, a także – spędzić sporo czasu w lesie. Były gry dzienne i nocne, szkolenia z technik, np. budowy ognisk, a także gra taktyczna – tzw. szałasy.

Pełni wrażeń i pozytywnych emocji wróciliśmy do domów. Do końca wakacji pozostało już niewiele czasu, a potem rozpocznie się kolejny rok harcerski. Nasz hufiec jest mocno zaangażowany w organizację tegorocznego Rajdu Granica (12 – 15 września), a potem czeka nas harcerski start. Do zobaczenia na szlaku!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *