Aktualności

Piłkarski Puchar Chorągwi po raz drugi – ruszyły zapisy

baner2GOTOLubicie piłkę nożną? Albo zwyczajnie dobrą zabawę na boisku? Ruszył nabór do Piłkarskiego Pucharu Chorągwi Dolnośląskiej, który zostanie rozegrany już w maju w Jeleniej Górze. To druga edycja tego turnieju. Kto tym razem wzniesie puchar i otrzyma główną nagrodę?

Zawody odbędą się 26 maja 2018 roku na stadionie przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze. Zapraszamy drużyny harcerskie, starszoharcerskie, wędrownicze, ale nie tylko. Mogą zgłosić się reprezentacje hufców, szczepów, kręgów instruktorskich, także spoza Chorągwi Dolnośląskiej. Warunkiem jest przynależność do ZHP. Rywalizacja odbywa się w dwóch kategoriach: harcerze (urodzeni w roku 2005 i młodsi) oraz open. Uspakajamy – nie trzeba mieć nie wiadomo jakich piłkarskich umiejętności. Gwiazdy Realu Madryt i Barcelony nie przyjadą… Liczy się przede wszystkim dobra zabawa i postawa fair-play.

Wpisowe to jedyne 100 złotych od drużyny. Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na posiłek oraz wodę. Dla najlepszych przewidziano atrakcyjne nagrody. Będzie też sporo nagród indywidualnych.

Zgłoszenia do 19 maja drogą elektroniczną na pucharchoragwi@o2.pl. Szczegółowych informacji udziela phm. Robert Zapora, tel. 602 439 924. Śledźcie nas na faceboku.

Regulamin znajduje się TUTAJ.

Organizatorem jest Hufiec Karkonoski ZHP, partnerami Chorągiew Dolnośląska ZHP, Termy Cieplickie oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportu.

 

plakat1GOTOzm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *