Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Avatar SztabyJak co roku przy Hufcu został powołany Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 🙂
22 Finał będzie przebiegał pod hasłem: „Na Ratunek – na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów”.

Jeśli chcesz pomóc – zostań wolontariuszem!  (w przypadku harcerzy dane zbierają drużynowi)

KROK 1
Pobierz, wydrukuj i wypełnij ankietę wolontariusza. Znajdziesz ją pod tym adresem: http://www.speedyshare.com/3j8Xu/Ankieta-Wolontariusza.pdf

KROK 2
 Wypełnioną ankietę przynieś do 6 grudnia do Sztabu, który znajduje się w siedzibie Komendy Karkonoskiego Hufca ZHP, ul. 1 Maja 28 (nad cukiernią Wawel). Do ankiety możesz dołączyć swoje zdjęcie lub też wysłać je do nas drogą elektroniczną.
Jeżeli chcesz wysłać zdjęcie mailem, musi ono spełniać następujące warunki:

• ma rozmiar 800×800 pixeli
  • jest zapisane w formacie .jpg
  • plik jest nazwany wg. szablonu: nazwisko_imie.jpg
  • wyślij zdjęcie na adres wosp.jgora@gmail.com

KROK 3
Zgłoś się w terminie 10-15.12.2013r do Sztabu w celu podpisania ostatecznego zobowiązania oraz do sprawdzenia poprawności wprowadzonych danych.
UWAGA! W przypadku Wolontariuszy niepełnoletnich zobowiązanie musi podpisać prawny opiekun/rodzic.

KROK 4
Zgłoś się w dniu Finału 12 stycznia 2014r w Sztabie aby odebrać identyfikator i puszkę.