Aktualności

Świetna zabawa w Stumilowym Lesie

stumilowy13 marca 2018 na Camp’ie 66 w Ściegnach odbyła się Wyprawa Polarna Zuchów, organizowana przez nasz hufiec. Przybyło do nas prawie 800 zuchów z Chorągwi Dolnośląskiej. Wszystko odbywało się w Stumilowym Lesie, w towarzystwie Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Okazało się, że wszyscy mieszkańcy lasu zapomnieli, czym jest przyjaźń, zaufanie, wzajemna pomoc i przez to pszczoły obraziły się i przestały produkować miód. Zuchy odwiedzały Prosiaczka, Kłapouchego, Kubusia Puchatka, Tygryska, Królika i Sowę, aby pobawić się z nimi oraz wykonać postawione przed nimi zadania, a dzięki temu przypomnieć mieszkańcom lasu, czym jest zaufanie i wzajemna pomoc oraz przywrócić przyjaźń w Stumilowym Lesie. Dolnośląskie zuchy okazały się bardzo przyjazne i pomocne, więc przywrócenie przyjaźni nie było dla nich trudne. Na koniec z tej radości wszystkie zuchy pobrykały z Tygryskami w tańcu „Chocolate”. Po tańcu każda gromada otrzymała dyplom oraz słodki upominek. Tekst: Magdalena Podośka. 

Galeria zdjęć znajduje się na facebooku. Link TUTAJ

Imprezę szeroko relacjonowały media. Niżej podajemy linki do relacji:

nj24.pl

jelonka.com

portalik24.pl

24jgora.pl

Muzyczne Radio

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *