VII Dolnośląski Festiwal Piosenki Harcerskiej i Patriotycznej

Logo FestiwalKomenda Karkonoskiego Hufca ZHP w Jeleniej Górze serdecznie zaprasza wszystkie Gromady i Drużyny z Chorągwi Dolnośląskiej do wspólnego świętowania Dnia Niepodległości w radosnej i braterskiej atmosferze. VII Dolnośląski Festiwal Piosenki Patriotycznej i Harcerskiej co rok skupia ponad 100 zuchów, harcerzy i wędrowników z kilku Hufców Dolnego Śląsk dając różnym środowiskom naszej Chorągwi możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych oraz poczucia patriotyzmu.

Festiwal odbędzie się 8 listopada 2014 w Jeleniogórskim Centrum Kultury. Tematem przewodnim tegorocznego Festiwalu jest „Zanućmy Pieśń, my Wolnej Polski Dzieci”. Termin Zgłoszeń mija: 3.11.2014

Gwiazdą Festiwalu będzie Wolna Grupa Bukowina a koncert galowy zostanie połączony z koncertem Charytatywnym na rzecz 8-letniego Pawła Bakalarczyka – brata Naszej Harcerki.
Regulamin: Regulamin festiwalu
Karta Zgłoszeniowa: karta zgłoszeniowa festiwal

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu
pwd. Magdalena Podośka