3. Piłkarski Puchar Chorągwi – ruszyły zapisy

Rozpoczęły się zapisy do trzeciej edycji Piłkarskiego Pucharu Chorągwi Dolnośląskiej. To impreza dla wszystkich członków naszej organizacji: od zuchów aż po kadrę.

Nie trzeba mieć wielkich piłkarskich umiejętności. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa i postawa fair-play.

Zapraszamy drużyny zuchowe, harcerskie, starszoharcerskie, wędrownicze, ale nie tylko. Mogą zgłosić się reprezentacje hufców, szczepów, kręgów instruktorskich, także spoza Chorągwi Dolnośląskiej. Warunkiem jest przynależność do ZHP. Rywalizacja odbywa się w trzech kategoriach: zuchy, harcerze (urodzeni w roku 2006 i młodsi) oraz open.

Wpisowe to jedyne 80 złotych od drużyny. Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na posiłek oraz wodę. Drużyny z miejsc I – III otrzymają nagrody – medale oraz upominki. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają Puchar Chorągwi Dolnośląskiej. Imprezę objęła patronatem komendantka chorągwi, hm. Dorota Kołakowska.

Jeśli ktoś jest z daleka, istnieje możliwość zorganizowania noclegu w hufcu. Można więc połączyć udział w turnieju z biwakiem u podnóża Karkonoszy. Drużyna liczy maksymalnie 10 osób (6 zawodników podstawowych i 4 rezerwowych). System rozgrywek uzależniony jest od liczby zgłoszonych drużyn, ale będzie dostosowany tak, by każda drużyna rozegrała minimum 4 mecze.

Gramy w Jeleniej Górze na stadionie przy u. Złotniczej, 11 maja od godz. 9.00. Zgłoszenia wcześniej (do 5 maja) drogą elektroniczną. Szczegółowych informacji udziela pwd. Paweł Kaleta, tel. 721795710.

Organizatorem jest Hufiec Karkonoski ZHP, partnerami Chorągiew Dolnośląska ZHP, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Miasto Jelenia Góra, Termy Cieplickie oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportu.

Regulamin turnieju znajdziecie tu: regulamin-turniej2019

Link do zgłoszeń znajduje się TUTAJ