Finał WOŚP – co gdzie i kiedy?

Wielkimi krokami zbliża się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sporo będzie się działo w Jeleniej Górze, także za sprawą harcerzy z naszego hufca.

Zarejestrowaliśmy blisko 210 wolontariuszy, którzy w niedzielę (12 stycznia) z puszkami wyjdą na ulice miasta.

Podobnie, jak w latach poprzednich, organizujemy piknik harcerski na Placu Ratuszowym, w godz. 12.00 – 15.00. W nim m.in. strzelnica harcerska, loteria z nagrodami, ciepła grochówka podawana z kuchni polowej oraz wiele ciekawych stoisk.

Podczas pikniku odbędą się licytacje drobnych przedmiotów wielkoorkiestrowych.

Potem impreza przeniesie się do sali Jeleniogórskiego Centrum Kultury, gdzie zaplanowano występy artystyczne.

Główna licytacja rozpocznie się o godz. 19. na scenie na Placu Ratuszowym. O godz. 20.00 rozbłyśnie Światełko do Nieba, czyli będzie to pokaz laserów.

Na naszym profilu na facebooku będziemy zamieszczać gadżety, które zostaną zlicytowane podczas tegorocznego finału. Zapraszamy do licytowania tych, którzy chcą wesprzeć orkiestrę.

Pełny program 28. finału WOŚP w Jeleniej Górze można znaleźć TUTAJ, lub na plakacie poniżej.