Aktualności Slider

Betlejemskie Światełko Pokoju 2019

Zapraszamy harcerzy oraz mieszkańców po odbiór Betlejemskiego Światełka Pokoju 2019. Odbędzie się ono w ramach jeleniogórskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

 

Po latach przerwy do Jeleniej Góry wraca świąteczny jarmark. W niedzielę (15 grudnia 2019r.) około godz. 17.00. odbędzie się przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju. Zainteresowanych mieszkańców prosimy o zabranie ze sobą zniczy. W razie czego, będzie można zaopatrzyć się w znicz u harcerzy (ich liczba ograniczona). Harcerski akcent podczas jarmarku będzie już w sobotę (14 grudnia). Około godz. 17.30 wystąpi harcerski zespół C-Haos z repertuarem świątecznym. Zapraszamy w ten weekend na Plac Ratuszowy – będzie się działo!

Szczegółowy program Jarmarku Bożonarodzeniowego można znaleźć TUTAJ.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *