Aktualności

Dzień Myśli Braterskiej 2014

DMB22 lutego to międzynarodowy Dzień Myśli Braterskiej. W tym dniu Skauci na całym świecie przekazują sobie bratnie pozdrowienia oraz przesyłają kartki z życzeniami. Wybór daty padł na rocznicę urodzin założycieli skautingu sir Roberta Baden-Powella i jego żony Olave Baden-Powell.

W związku z tym, że w tym roku Dzień Myśli Braterskiej wypada w samym środku ferii i część środowisk ledwie wróci z zimowisk, część właśnie wyjdzie – chcielibyśmy przedstawić Propozycję Programową Hufca:

Dzień Myśli Braterskiej 2014

Mam nadzieję, że wszystkie Szczepy włączą się w jej realizację. Jest to pierwsza propozycja. Takie inicjatywy będą się pojawiały systematycznie.

phm. Paweł Pypeć
Autor Propozycji Programowej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *