Aktualności

Moc życzeń, choinka i świąteczna atmosfera

Instruktorzy Karkonoskiego Hufca ZHP w Jeleniej Górze, drużynowi, przyboczni i zaproszeni goście zebrali się w sobotę 18 grudnia w Domu Harcerza, aby złożyć sobie świąteczne życzenia.

Wigilię rozpoczął komendant, harcmistrz Robert Zapora, który życzył zebranym dużo wytrwałości w następnym roku harcerskim oraz zdrowych, spokojnych Świąt. Panowała wyjątkowa atmosfera, po opłatku, goście zjedli barszcz z uszkami, na stole nie zabrakło również pierogów, krokietów, a także własnych wypieków i sałatek. Następnie wszyscy zostali podzieleni na grupy i wzięli udział w świątecznym quizie, z którego dowiedzieli się co nieco o nietypowych zwyczajach bożonarodzeniowych. Były też kolędy przy akompaniamencie gitary, a stół oświetlało Betlejemskie Światło Pokoju. Przyszedł również czas na Mikołaja. Okazało się, że wszyscy w tym roku byli grzeczni i na każdego czekał prezent pod choinką (która sięga po sam sufit). Zapewne była to jedna z większych wigilii w naszym hufcu. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, życzymy zdrowych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku!

Dziękujemy za pyszny barszcz, pierożki i uszka Pierogarnia z Gitarą i Piórem.

Czuwaj!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *