Harcerskie Półkolonie

Zapraszamy na LETNIE PÓŁKOLONIE
UWAGA! Półkolonie kierowane są do wszystkich dzieci, zuchów, harcerzy, ale także tych, które nie są członkami ZHP.

I turnus: 05-09.08.2024 II turnus: 12-16.08.2024

Półkolonie każdego dnia rozpoczynają się o godz. 7:30, dzieci należy odebrać o godzinie 15.30.
Program półkolonii jest taki sam dla obu turnusów.
Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat (roczniki 2010-2016).
Miejsce: Szkolne Schronisko Młodzieżowe Druh w Jeleniej Górze ul. Wiejska 41B (siedziba Hufca)
Koszt jednego turnusu: 430 zł

Termin zgłoszeń: 22.07
Termin wpłaty: 25.07
Pełne zgłoszenie obejmuje:
– przesłanie uzupełnionego formularza zgłoszeniowego
– dostarczenie do siedziby Hufca wypełnionych dokumentów kwalifikacyjnych
Dokumenty do uzupełnienia zostaną przesłane na adres mailowy pozostawiony przez Państwa w formularzu zgłoszeniowym. WARUNKÓW UCZESTNICTWA NIE DRUKUJEMY!
🔗 Link do formularza: https://forms.office.com/e/Uc65daeVBg
Za pomocą powyższego formularza może Pani/Pan zgłosić swoje dziecko na letnie półkolonie Hufca Karkonoskiego 2024 w Jeleniej Górze. Formularz jest tylko zgłoszeniem wstępnym i nie oznacza zakwalifikowania się na listę uczestników.

Podstawowe świadczenia, jakie w ramach odpłatności zapewnia organizator:
-opiekę wykwalifikowanego wychowawcy – instruktora ZHP
-wyżywienie: drugie śniadanie, obiad w postaci drugiego dania,
-podstawowe media,
-ubezpieczenie od NNW,
-program zgodny z Harcerskim Systemem Wychowawczym,
-artykuły higieniczne (mydło, płyn do dezynfekcji rąk w miejscach ogólnodostępnych).
na wp_pokolonie
półkolonie 2024