Aktualności Slider

Kurs Pierwszej Pomocy

Pomogą jako pierwsi!
Jak postępować w przypadku utraty przytomności, poprawnie założyć opatrunek, wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową? Jak zachować zimną krew 🩸 i właściwie udzielić pierwszej pomocy? Tego właśnie i wielu innych kwestii związanych z ratowaniem ludzkiego życia 💓, dowiedzieli się uczestnicy szkolenia. Mamy nadzieję, że te 16 godzin spędzonych z firmą Divemed Jarosław Przybylski, da zamierzone efekty. Uczymy i wychowujemy poprzez gry i zabawy, ciekawe propozycje programowe, spędzamy dużo czasu na łonie natury 🌿, wypadki 🚑 mogą się zdarzyć, ale my jesteśmy na to gotowi 🦹‍♂️! Co roku nasi drużynowi, chętni instruktorzy i harcerze mają możliwość udziału w takim szkoleniu.
Dziękujemy phm. Jakubowi Wójcikowi za organizację i Divemed Jarosław Przybylski za przeprowadzenie szkolenia!
—————————————————————-
Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności
– Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030