Aktualności Slider

Mamy to, dzięki Wam!

Miło nam poinformować, że projekt pn. Rowerowy Zawrót Głowy zakwalifikował się do dofinansowania w ramach Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego.

Otrzymaliśmy 647 głosów poparcia, co wystarczyło do zajęcia drugiego miejsca w kategorii turystyka w regionie jeleniogórskim. Do dofinansowania zakwalifikowały się pierwsze dwa projekty. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tak dobrego wyniku, naszym harcerzom, instruktorom, rodzicom, partnerom oraz wszystkim, którzy dobrze nam życzyli i nas wspierali. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY! Już nie możemy doczekać się realizacji cyklu wycieczek rowerowych.

Miło nam tym bardziej, że dofinansowanie uzyskał także projekt naszych partnerów – Kierunek Kropelka Run. Zwyciężył on w kategorii sport.

Szczegółowe wyniki głosowania można znaleźć TUTAJ

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *