Aktualności

Nasz akcent podczas Święta Konstytucji

Delegacja Karkonoskiego Hufca ZHP złożyła w niedzielę 3 maja kwiaty pod pomnikiem Wolność i Niepodległość, z okazji 229. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.


Zwykle był to dla nas bardzo pracowity i radosny dzień, gdyż od kilku lat organizowaliśmy na Placu Ratuszowym festyn pn. 100 pomysłów na patriotyzm. W tym roku, z uwagi na pandemię, nie było festynu, ale nie było żadnych innych imprez i uroczystości, związanych z majowymi świętami. Święto Konstytucji obchodzono symbolicznie. Kwiaty złożyli parlamentarzyści, Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak, zastępcy prezydenta i kilku gości. Pozostaje mieć nadzieję, że już niedługo pandemia się skończy i będziemy mogli w pełni cieszyć się wolnością.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *