Aktualności

Odeszła na Wieczną Wartę

marysiaDruhny i druhowie,

w tragicznym wypadku drogowym, do którego doszło 31 grudnia 2016r. w Jeleniej Górze, śmierć poniosła członkini naszej wspólnoty Marysia Oziemska. W Związku Harcerstwa Polskiego działała od 6 lat, była drużynową 14 DH Ventus im. Jana Bytnara.
Z zaangażowaniem przygotowywała młodych ludzi do wstąpienia do ZHP oraz prowadziła ich harcerskim szlakiem. Zawsze była gotowa nieść pomoc innym. Stała u progu wspólnoty instruktorskiej, realizowała stopień przewodnika. W sobotę odeszła na wieczną wartę.
W tej trudnej chwili nasze serca wypełnione są bólem. W imieniu Komendy Karkonoskiego Hufca ZHP składam kondolencje Rodzinie oraz bliskim.
Jednocześnie ogłaszam dwutygodniową żałobę w Karkonoskim Hufcu ZHP, trwającą do 14 stycznia 2017. roku włącznie.

hm. Maria Łabaziewicz
Komendantka Karkonoskiego Hufca ZHP w Jeleniej Górze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *