Aktualności

Wyprawa Polarna Zuchów 2017

wpz

Dzielne Zuchy i Zuchmistrzowie Chorągwi Dolnośląskiej!

Nad Hogwartem zebrały się czarne chmury. Szkoła Magii i Czarodziejstwa potrzebuje Waszej pomocy. Powrócił Ten Którego Imienia Niewolno Wymawiać. Los każdego czarodzieja i wszystkich fantastycznych zwierzaków jest w Waszych rękach! Pomóżcie uratować Hogwart! Pokażcie swoją magiczną moc, razem wznieśmy różdżki w walce ze złem.

Tegoroczna Wyprawa Polarna Zuchów odbędzie się  sobotę 11.03.2017. Pozostałe informacje w Regulaminie 🙂

Regulamin Wyprawy Polarnej Zuchów 2017

Zgłoszenie na Wyprawę Polarną Zychów 2017

Pozdrawiam
phm . Magda Miliszkiewicz oraz Marietta Matuszak
Komendantka Wyprawy Polarnej Zuchów 2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *