Aktualności

Zapraszamy na Festiwal JELONEK

Druhny i Druhowie, Szanowni Państwo
 
w imieniu organizatora pwd. Piotra Smolnickiego serdecznie zapraszamy uczniów szkół Miasta Jeleniej Góry, powiatu karkonoskiego oraz członkinie i członków Chorągwi Dolnośląskiej ZHP na XVI Dolnośląski Festiwal Kultury Harcerskiej i Patriotyzmu JELONEK, który odbędzie się 12 listopada 2023 roku, w niedzielę, w Jeleniogórskim Centrum Kultury. 
Będzie harcerska atmosfera, radosny patriotyzm, konkurs piosenki, manualny, występ gwiazdy wieczoru – Grupa Na Swoim. Wydarzenie ma charakter otwarty, zapraszam również zainteresowanych na widownię, aby odkryć wokalne harcerskie (i nie tylko!) talenty, wysłuchać pięknego koncertu. 
Zgłoszenia przyjmujemy do 2 listopada. 
 
Kontakt z organizatorem: pwd. Piotr Smolnicki tel.: 533-045-560, email: jelonek@dolnoslaska.zhp.pl
 
Zapraszam do obserwowania  www.facebook.com/dfkhip