Aktualności

VI Dolnośląski Festiwal Piosenki Patriotycznej i Harcerskiej

Logo FestiwalKomenda Karkonoskiego Hufca ZHP w Jeleniej Górze serdecznie zaprasza wszystkich zuchów, harcerzy, harcerzy starszych, wędrowników i instruktorów do wzięcia aktywnego udziału w VI Chorągwianym Festiwalu Piosenki Patriotycznej i Harcerskiej, który odbędzie się 10.11.2013 w Jeleniogórskim Centrum Kultury. Temat przewodni festiwalu w tym roku to: „Śladami Małego Powstańca”. Tej tematyce poświęcony będzie konkurs filmowy oraz plastyczny.

Gwiazdą wieczoru będzie Robert Kasprzycki w duecie z Maksymilianem Szelęgiewiczem.

Więcej informacji na temat VI Chorągwianego Festiwalu Piosenki Patriotycznej i Harcerskiej znajdziecie w regulaminie, który jest dostępny poniżej. Na Karty Zgłoszeniowe czekamy do 7.11.2013.

Z harcerskim pozdrowieniem

CZUWAJ!
Komendant Festiwalu
phm. Arkadiusz Rudolf HR

Regulamin: VI Dolnośląski Festiwal Piosenki Patriotycznej i Harcerskiej
Karta Zgłoszeniowa

partronat

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *