Aktualności Slider

Impreza na Orientację

Impreza na Orientację
Za nami Hufcowe Mistrzostwa na Orientację, kilkadziesiąt osób wystartowało w sobotę (9.10.2021), aby sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę z terenoznawstwa. Na trasy, w okolicy obwodnicy w Jeleniej Górze, ruszyli harcerze, harcerze starsi i wędrownicy, na uczestników czekały dwa etapy gry, o różnym poziomie trudności. Mapy były po części odwrócone, albo zamazane, do przebycia kilka kilometrów, nie było łatwo, ale podpisała pogoda. Na koniec uczestnicy mogli się zregenerować, zjeść kiełbaski z ogniska, a następnie około 15:00 rozdano nagrody, każdy uczestnik otrzymał upominek.
Karkonoski Hufiec ZHP w Jeleniej Górze promuje aktywność na świeżym powietrzu, staramy się także uczyć młodych ludzi zdrowego współzawodnictwa i zaradności. Jedną z niezbędnych umiejętności jest orientacja w terenie, nie tylko miejskim. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok!
WYNIKI:
Trasa H:
1. Wojciech Łętowski i Bartek Gumm
2. Igor Zapora i Wojciech Bereza
3. Aleksandra Razik i Martyna Paszewska
 
Trasa HS:
1. Karol Michno i Witold Michałek
2. Kamil Saran
3. Maja Piekarska i Maksymilian Piekarski
 
Trasa W:
1. Kacper Żeliszewski
2. Zuzanna Razik
3. Radosław Biegus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *