Aktualności Slider

Wiemy jak ratować!

Jako instruktorzy codziennie powinniśmy zwracać uwagę na bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Czy to na zbiórce, czy na obozie niestety zawsze może się nam coś przydarzyć. Przewidywać, ale umieć też zaradzić.. to dopiero sztuka. Zasady udzielania pierwszej pomocy często się zmieniają, dlatego wciąż jesteśmy na bieżąco! Od 18 do 19 stycznia 2020 w siedzibie Karkonoskiego Hufca ZHP w Jeleniej Górze odbył się 16-godzinny kurs Pierwszej Pomocy. Wzięli w nim udział przyszli drużynowi, przyboczni oraz osoby realizujące próby przewodnikowskie, w sumie 17 osób. Uczestnicy mogli nabyć nowych umiejętności i pogłębić swoją wiedzę np. jak wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową, jak ułożyć w pozycji bocznej, co zrobić w przypadku drobnych urazów, wszystko dzięki firmie TRS Artur Mądracki, dziękujemy!
Czuwaj!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *