Aktualności

Turniej Kadry Hufca na Laser Arenie

5W podziękowaniu za duży wkład pracy w to by nasze drużyny i gromady działały jak najlepiej Komendą  chcielibyśmy zaproponować Hufcowy Turniej Kadry Hufca na Laser Arenie 🙂

Czym jest LaserTag? (ze strony właściciela)

LaserTag to swoisty symulator pola walki, korzystający z najnowszej dostępnej technologii. Jest to aktywna rozrywka na najwyższym poziomie. Rodzaj laserowego paintballa, jednakże bez jego licznych wad, takich jak potrzeba specjalnych strojów, maski i zabezpieczenia, ból i siniaki, brudzenie farb, znoszenie kul wiatrem, brak zróżnicowania obrażeń, limitowana liczba amunicji. To jak gra w komputerową grę Quake, tyle że na żywo! Na podobnych systemach ćwiczą służby specjalne wielu krajów, w tym także Polski i NATO. Jest to idealna zabawa dla osób w każdym wieku i obojga płci. Dwie, trzy rundy doskonałej zabawy na naszej arenie, zastępują około godzinny trening na siłowni, czy też fitnesie. LaserTag to doskonałe połączenie wspaniałej zabawy, odpoczynku z wzmożoną aktywnością fizyczną. To również doskonały sposób na integrację grupy.

Dla Kogo?

  • Drużynowi
  • Przyboczni
  • Instruktorzy Hufca

Kiedy i gdzie?
PA151929

  • 24.11.2013
  • godzina: 16.55. Całość potrwa  około 2-2.5h
  • Spotykamy się przed Dworcem PKP w Jeleniej Górze

Koszt: 5zł od osoby, płatne w hufcu do piątku 22.11

 

Zgłoszenia: do wtorku 19.11 na maila hufca. Zgłoszenia po terminie nie będą przyjmowane.

Plan areny:

bitmap

 

Do zobaczenia
phm. Maria Łabaziewicz

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *