Aktualności

Wesprzyj harcerzy – zagłosuj w JBO!

Zwracamy się z prośbą o oddanie głosu na nasz projekt w Jeleniogórskim Budżecie Obywatelskim. Szczegóły poniżej.

Projekt nr 32.

Centrum Spotkań Młodzieży

„Dom Harcerza” – remont i modernizacja obiektu

Wystarczy wejść na jbo.jeleniagora.pl i wybrać projekt (nr 32).

(przy użyciu komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych)

głosować może każdy mieszkaniec Jeleniej Góry, bez względu na wiek!

Czego dotyczy nasz projekt?

Dom Harcerza to miejsce, w którym każdy młody jeleniogórzanin będzie mógł spędzić czas na ciekawej zabawie, zyska możliwość rozwijania swoich pasji. Chcemy, by ten budynek stał się jego drugim domem. Przy ulicy Wiejskiej 41 B w Jeleniej Górze, jest nasza siedziba, tu odbywają się zbiórki harcerskich drużyn, działa świetlica środowiskowa, a także szkolne schronisko młodzieżowe. Potrzebne są nam środki na remont budynku, który został wybudowany w 1828 roku, będzie nowa elewacja, osuszymy ściany, wymienimy okna, wyremontujemy toalety, wyposażymy pracownię techniczną, odmalujemy ściany i wiele, wiele innych. Chcemy, aby dzieci i młodzież z Jeleniej Góry a także turyści czuli się tu przede wszystkim bezpiecznie, a miejsce to będzie atrakcyjne.

Dziękujemy za każdy głos!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *