Nasza niezwyczajna

Wieloletnia komendantka naszego hufca, harcmistrzyni Maria Łabaziewicz, została nominowana do finału ogólnopolskiego harcerskiego plebiscytu Niezwyczajni!

Już samo znalezienie się w tym zacnym gronie jest dużym wyróżnieniem, ale mierzymy wyżej. Wierzymy, że Maja zasługuje na miano laureata tego plebiscytu! Dlatego prosimy wszystkich przyjaciół harcerstwa, ludzi dobrej woli, o oddanie głosu na instruktorkę Hufca Karkonoskiego. To tylko trzy proste kroki:

1. Trzeba wejść na zhp.pl/niezwyczajni

2. Wybrać kandydatów na których się głosuje (po jednym z każdej kategorii, Maria jest nominowana w kategorii „efektywne zarządzanie”), na dole kliknąć „głosuję” a potem w polu, które się pojawi, podać swój adres mailowy

3. Zalogować się na swojego maila i kliknąć w link potwierdzający oddanie głosu.

Nominacja dla Marii Łabaziewicz jest także wyróżnieniem dla całego naszego hufca, którym kierowała przez ostatnich 7 lat. Ciekawi jesteście, czym zyskała uznanie jury? Prawie dwukrotne zwiększenie liczebności hufca, pozyskanie nowej bazy obozowej, wymiana sprzętu hufca, wymiana sztandaru… Można tak wymieniać i wymieniać. Szersza laudacja jest na stronie zhp.pl/niezwyczajni, przy nazwisku kandydatki.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu. Pamiętajmy, że w każdej z kategorii możemy wybrać jednego kandydata. Jeśli nie macie swoich faworytów, to – oprócz oczywiście Marii Łabaziewicz, polecamy pozostałych nominowanych z obszaru Chorągwi Dolnośląskiej: Zuzannę Nawrot (Hufiec Świdnica, harcerska służba) oraz Kaję Kowalską (Hufiec Złotoryja, młody lider).