Informacje o Obozie w Białogórze

Czas trwania formy wypoczynku

04.07-21.07.2015

Dane organizatora

ZHP Chorągiew Dolnośląska Hufiec Karkonoski ul. Piotra Skargi 19 Budynek B 58-500 Jelenia Góra

Data i godzina wyjazdu

04.07.2015 godzina 20:30 Miejsce wyjazdu Przystanki MZK przy dworcu PKP w Jeleniej Górze

Data i godzina powrotu

21.07.2015 godzina 07:30 Miejsce powrotu Przystanki MZK przy dworcu PKP w Jeleniej Górze

Kontakt z organizatorem podczas trwania formy wypoczynku

Komendantka Placówki: Maria Łabaziewicz 609 858 888

Wykaz niezbędnego wyposażenia uczestnika

1. AKUALNA LEGITYMACJA SZKOLNA!
  2. Śpiwór
  3. Koszula mundurowa, spodnie mundurowe, beret, getry – jeśli uczestnik posiada
  4. Kosmetyczka (mydło, szczoteczka do zębów, pasta, szampon itp.)
  5. 2 ręczniki: pod prysznic i nad morze
  6. Miseczka lub menażka, sztućce, kubek
  7. Rzeczy do spania
  8. Obuwie na zmianę (sandały, tenisówki, buty za kostkę, ciemne adidasy)
  9. Skarpetki i bielizna na zmianę najlepiej adekwatnie do ilości dni na obozie (16dni)
  10. Krótkie spodenki x2
  11. Długie spodnie x2
  12. Koszulki min. 8- może być więcej
  13. Ciepła bluza lub polar x2
  14. Koszulka z długim rękawem x2
  15. Kurtka przeciwdeszczowa lub poncho z kapturem
  16. Zeszyt i długopisy
  17. Latarka + baterie
  18. Emulsja do opalania, krem na ukąszenia, np. komarów
  19. Czapka z daszkiem
  20. Strój kąpielowy lub kąpielówki
  21. Klapki pod prysznic
  22. Mały plecak na wycieczkę

1. Podczas Obozu Szczepu pod namiotami uczestnicy mogą być zabierani z terenu obozu i miejsca powrotu TYLKO I WYŁĄCZNIE przez swych rodziców/opiekunów prawnych. Jeśli życzą sobie Państwo, by Państwa dziecko mogło być odebrane przez inne osoby (np. członków dalszej rodziny), niezbędne będzie złożenie takiej deklaracji w formie pisemnej w obecności przedstawiciela organizatora wypoczynku.
2. Informujemy, że podczas trwania Obozu uczestnicy będą mieli możliwość uczestniczenia we Mszy Świętej.
3. Informujemy, że w nagłych wypadkach będziemy podejmowali próby skontaktowania się z Państwem dostępnymi nam sposobami w oparciu o dane podane w karcie kwalifikacyjnej wraz z dodatkiem. Jeśli nie uda nam się nawiązać kontaktu, a sytuacja będzie tego wymagała, będziemy podejmowali wszelkie działania zmierzające do ochrony zdrowia i życia Państwa dziecka.
4. Kadra Obozu nie bierze odpowiedzialności za zabrany przez uczestników sprzęt elektroniczny tj. telefony i aparaty fotograficzne. Zabrania się zabierania tabletów, gier elektronicznych, PSP itp.