Aktualności

VIII Dolnośląski Festiwal Piosenki Harcerskiej i Patriotycznej


logo festiwalu 2015Komenda Karkonoskiego Hufca ZHP w Jeleniej Górze serdecznie zaprasza wszystkie Gromady i Drużyny z Chorągwi Dolnośląskiej do wspólnego świętowania Dnia Niepodległości w radosnej i braterskiej atmosferze. VIII Dolnośląski Festiwal Piosenki Patriotycznej i Harcerskiej co rok skupia ponad 100 zuchów, harcerzy i wędrowników z kilku Hufców Dolnego Śląsk dając różnym środowiskom naszej Chorągwi możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych oraz poczucia patriotyzmu.

Festiwal odbędzie się 14 listopada 2015 w Jeleniogórskim Centrum Kultury. Tematem przewodnim tegorocznego Festiwalu jest „Moja mała Ojczyzna”. Termin zgłoszeń mija: 7.11.2015

Gwiazdą Festiwalu będzie Wszyscy Byliśmy Harcerzami.

Regulamin: Regulamin Festiwal 2015
Karta Zgłoszeniowa: karta zgłoszeniowa Festiwal


W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu
pwd. Anna Finczek
Komendantka VIII Dolnośląskiego Festiwalu Piosenki Patriotycznej i Harcerskiej
tel. 531 278 066

WPLogoJG mon_logo

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *