Slider

Karkonoski dla Szlachetnej Paczki

 XXII finał Szlachetna PACZKA za nami🎁
W naszym rejonie wolontariusze przygotowali prezenty dla 66 rodzin, jedną z nich wybrał pwd. Aleksander Rerich. Druh ogłosił wielką akcję zbierania darów i w kilkanaście dni udało się osiągnąć cel, wszystkie rzeczy z listy mamy już gotowe! ✅ W zbiórkę zaangażowały się drużyny i gromady naszego Hufca, finałowym porządkowaniem rzeczy zajęli się zuchy i ich rodzice z 24 Gromada Zuchowa „Kubusiowa Brygada” im. Aleksandra Kamińskiego ps. Kamyk. 11 grudnia, dzięki naszemu kwatermistrzowi, phm. Jakubowi Wójcikowi, nasze paczki trafiły 🚘 do Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze. Następnie, wolontariusze przekazali je rodzinie 👫.
Cieszymy się, że mogliśmy pomóc Pani Magdzie i Panu Krzysztofowi. ♥️♥️♥️

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *