Aktualności

Kolejny rok zagramy z WOŚP

Podobnie jak w poprzednich latach, zarejestrowaliśmy przy Karkonoskim Hufcu ZHP sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Do 28. finału jeszcze sporo czasu, ale już przygotowujemy się do niego. Nasz świeżo zarejestrowany sztab ma numer 005021. Rekrutacja wolontariuszy ruszy w pierwszych dniach listopada 2019 roku. Tradycyjnie, w pierwszej kolejności przyjmujemy naszych harcerzy oraz stałych partnerów. Wkrótce podamy więcej szczegółów na temat rekrutacji.

Mamy też kilka pomysłów na nadchodzący finał. Przypomnijmy, że 28. finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *