Aktualności Slider

Wybrano nowe władze hufca

Harcmistrz Robert Zapora został ponownie wybrany na funkcję Komendanta Hufca Karkonoskiego ZHP w Jeleniej Górze. Na Zjeździe, który odbył się w sobotę 12 października w Książnicy Karkonoskiej, wybrano także komendę oraz Komisję Rewizyjną Hufca.

Hm. Robert Zapora był jedynym kandydatem na tę funkcję. W skład komendy weszli ponadto: phm. Piotr Staszak – skarbnik, hm. Anna Kamińska – zastępca komendanta, phm. Eliza Jarmakowicz, phm. Magdalena Podośka, phm. Magdalena Załoga – członkowie komendy.

Za program odpowiedzialna będzie phm. Eliza Jarmakowicz.

Powiększyła się komisja rewizyjna z trzech do pięciu osób. Przewodniczącym ponownie został hm. Marian Łata, phm. Paweł Pypeć, pwd. Aleksandra Łasiewicka, pwd. Wiktoria Niedźwiecka, pwd. Agnieszka Skatulska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *