Karkonoski Hufiec ZHP

Strona Hufca Karkonoskiego w Jeleniej Górze

Aktualności Slider

Wybrano nowe władze hufca

Harcmistrz Robert Zapora został ponownie wybrany na funkcję Komendanta Hufca Karkonoskiego ZHP w Jeleniej Górze. Na Zjeździe, który odbył się w sobotę 12 października w Książnicy Karkonoskiej, wybrano także komendę oraz Komisję Rewizyjną Hufca.

Hm. Robert Zapora był jedynym kandydatem na tę funkcję. W skład komendy weszli ponadto: phm. Piotr Staszak – skarbnik, hm. Anna Kamińska – zastępca komendanta, phm. Eliza Jarmakowicz, phm. Magdalena Podośka, phm. Magdalena Załoga – członkowie komendy.

Za program odpowiedzialna będzie phm. Eliza Jarmakowicz.

Powiększyła się komisja rewizyjna z trzech do pięciu osób. Przewodniczącym ponownie został hm. Marian Łata, phm. Paweł Pypeć, pwd. Aleksandra Łasiewicka, pwd. Wiktoria Niedźwiecka, pwd. Agnieszka Skatulska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *