Aktualności

Przekaż 1 % harcerzowi!

str2netZachęcamy rodziców, sympatyków naszego ruchu i inne osoby dobrego serca do przekazania odpisu 1 procenta podatku dochodowego na rzecz Związku Harcerstwa Polskiego. Jak to zrobić? To bardzo proste. Wystarczą 3 kroki, by wesprzeć harcerzy.

1 – w polu nr 137. w formularzu numer KRS wpisz: 0000264246. 2 – w polu nr 139. Cel szczegółowy wpisz: Hufiec Karkonoski ZHP i numer drużyny, na którą chcesz przekazać podatek. 3 – w polu nr 140. Wyrażam zgodę, wstaw znak „x”.

Dlaczego warto? ZHP to największe stowarzyszenie wychowawcze w Polsce (ponad 100 tysięcy członków). Uczy, jak być pożytecznym, samodzielnym i odpowiedzialnym. W ZHP pracuje społecznie ponad 10 tysięcy instruktorów i wychowawców. Przekazane pieniądze naprawdę trafiają do drużyn, czyli do harcerzy. I jeszcze jedno, wychowujemy dobrych ludzi!

 

str1net

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *