Slider

Przekaż 1% podatku

1% podatku dla Karkonoskiego Hufca ZHP w Jeleniej Górze
W tym roku po raz kolejny mogą Państwo zdecydować o przekazaniu 1% Państwa podatku na działalność wybranej Organizacji Pożytku Publicznego. Prosimy o wsparcie dla naszego Hufca, organizujemy czas dzieciom, uczymy, bawimy i wychowujemy, to duże wsparcie na kolejny rok.
Jak to zrobić?
✔️1. Zaloguj się na stronie https://www.podatki.gov.pl/
✔️2. Sprawdź swoje rozliczenie elektroniczne, przygotowane przez Krajową Administrację Skarbową. Wprowadź zmiany: w pozycji 137. wpisz numer KRS: 0000264246, a w pozycji 139 (cel szczegółowy): Hufiec Karkonoski ZHP (oraz numer drużyny której chcesz przekazać podatek)
✔️3. Zapisz zmiany i zaakceptuj rozliczenie.
Z góry dziękujemy!
ZHP jest jedną z największych spośród Organizacji Pożytku Publicznego w Polsce. Harcerstwo to ponad 100 lat tradycji wychowania polskiej młodzieży, uczymy i dajemy sprawności na całe życie. Mogą być Państwo przekonani, że pieniądze te zostaną dobrze wykorzystane na działalność statutową.
Czuwaj!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *