Aktualności

Rozpoczęcie Roku Harcerskiego – „Geocaching po harcersku”

Charcerzzas zacząć naszą tegoroczna harcerską przygodę!! Na rozpoczęciu roku harcerskiego każdy znajdzie coś…. dla siebie. Przede wszystkim staniemy się poszukiwaczami. Każdy uczestnik będzie miał okazje dowiedzieć się czym jest geocaching, odkryć w sobie duszę odkrywcy. Zuchy będą niezłomnie poszukiwały pewnej starej pocztówki, harcerze być może odnajdą coś na temat jeleniogórskiego harcerstwa, a harcerze starsi odkryją w sobie twórców. Na tym rozpoczęciu stawiamy na mapę, wskazówki i poszukiwania! Hasło przewodnie to „Geocaching po harcersku”. Od tej pory żadna skrytka nie będzie Wam obca 🙂
Zbiórka: 10:00 we wskazanym miejscu przez organizatora trasy
Termin: 9.09.17r (sobota)
Koszt: 5 zł
Zakończenie: 16.30, Plac Ratuszowy w Jeleniej Górze
Weź ze sobą:
– pełne umundurowanie,
– legitymację szkolną
– jedzenie na ognisko z kiełbaskami, coś do picia
– wygodne buty i kurtkę przeciwdeszczową
– zuchy i harcerze – buty na zmianę
– zgodę rodzica
W razie pytań dzwońcie!
Organizator – pwd. Magdalena Załoga

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *