Aktualności

Zarejestrowaliśmy Sztab WOŚP

Siema! Gramy z Wami kolejny rok ! Zarejestrowaliśmy właśnie sztab #5021 ZHP Chorągiew Dolnośląska Hufiec Karkonoski.
Jak co roku liczymy na Wasze wsparcie 🦹‍♂️💓💓💓
Podczas 31. Finału WOŚP będziemy walczyli z sepsą!
Wspólnie kwestujemy na „zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy […] Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować. Tradycyjna kwesta na ulicach odbędzie się 29 stycznia, ale już w grudniu cel akcji wspierać będzie można poprzez rozmaite kanały elektroniczne i udział w imprezach zamkniętych organizowanych przez Sztaby.”
Więcej informacji już wkrótce!
Do zobaczenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *