Aktualności Slider

Karkonoski na Zlocie Betlejemskim

Pojechaliśmy po Betlejemskie Światło Pokoju do Zakopanego. 
⚜️Reprezentacja naszego hufca, w postaci dwóch patroli z 4 Jeleniogórski Szczep Harcerski „Enigma” im. Szarych Szeregów uczestniczyła w Betlejemski Zlot w Zakopanem.
⚜️ Harcerze uczestniczyli w grze, w trakcie której, poznawali historię Betlejemskiego Światła Pokoju, brali udział w koncercie zespołu Pray&Play, odwiedzili także Muzeum Stylu Zakopiańskiego oraz Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego.
⚜️Ostatniego dnia zlotu brali udział w niedzielnej Mszy Świętej, w Konkatedrze w Popradzie na Słowacji, gdzie odebrali Światło od słowackich skautów i przywiozą je do mieszkańców Jeleniej Góry oraz powiatów karkonoskiego i lwóweckiego 🕯️🔥
Po światło zapraszamy mieszkańców Jeleniej Góry oraz okolic, już 22 grudnia o 18:00 na Mszę Świętą do Kościół Łaski Jelenia Góra. Betlejemskie Światło Pokoju będziemy rozdawali po Mszy, przed Kościołem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *