Slider

Dzieje się dużo dobrego

Otrzymaliśmy wczoraj niezwykły prezent od Decathlon Jelenia Góra: sprzęt sportowy na wyposażenie do sali aktywności ruchowej. To m.in. piłki, bramki, łuki, sprzęt poprawiający koordynację ruchową.
Przekazał nam je dyrektor jeleniogórskiego sklepu Pan Damian Fornalski, który przyjechał osobiście by zobaczyć obiekt Domu Harcerza. Była to także okazja do spotkania z Jarosław Kujda, dyrektor Leroy Merlin Polska w Jeleniej Górze. Firma Leroy Merylin wspiera finansowo termomodernizację obiektu (inwestycję prowadzi Miasto Jelenia Góra), wykonuje też remont kuchni oraz wspomnianej sali aktywności. Wszystko po to, by goście schroniska oraz harcerze mieli coraz lepsze warunki.
Spotkanie było okazją do rozmów na temat dalszej współpracy.
Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie, dla nas to ogromna pomoc!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *