Slider

Kurs przewodnikowski

Czuwaj!
 25.09.22 zakończył się kurs przewodnikowski „Gildia przewodników ⚜️” ,za uczestnikami 7 dni pełnych ciekawych warsztatów, doświadczeń i nowych znajomości🏋️‍♀️🚀. Mamy nadzieję, że spełnicie swoje plany, które dokładnie opisaliście w listach do samych siebie. Życzymy Wam motywacji do pracy wychowawczej, wielu innowacyjnych pomysłów i dalszej chęci rozwoju! Mamy nadzieję, że już niedługo wrócicie razem z zuchami, harcerzami, do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego Druh w Jeleniej Górze🏕 i znów się zobaczymy!⚜️
Pozdrawiamy
Kadra kursu
Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030
fot. Agata Zapora
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *