Aktualności

JBO 2022-Dom Harcerza zakwalifikowany!

Szanowni Państwo! Drodzy harcerze!
Dziękujemy za wsparcie i zaufanie, dzięki Waszym głosom nasz projekt nr 30 „Dom Harcerza – remont i modernizacja – etap II” zajął 3 miejsce w Jeleniogórskim Budżecie Obywatelskim i tym samym otrzymamy w przyszłym roku wsparcie w postaci 500 tysięcy złotych! Za pozyskane środki chcemy otworzymy salę aktywności ruchowej. W niej instruktorzy będą mogli organizować zajęcia ruchowe dla swoich podopiecznych. Z sali korzystałyby także dzieci ze świetlicy środowiskowej oraz inne osoby, przebywające w „Domu Harcerza”. Projekt zakłada także dalszą część termomodernizacji budynku. Wszystko po to, by harcerzom, członkom świetlicy, gościom schroniska, było cieplej.
Jesteśmy niezwykle wdzięczni za poświęcony nam czas i oddanie głosów na nasz projekt! Nasz Dom Harcerza będzie miejscem jeszcze piękniejszym i przyjaznym dla dzieci i młodzieży!
 
Wyniki można zobaczyć tutaj
 
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *