Aktualności

Pierwszy turnus półkolonii letnich zakończony!

Za nami pierwszy turnus półkolonii letnich, 5 dni świetnej zabawy, 41 uczestników. Dzieci brały udział w zajęciach plastycznych, sportowych oraz grach harcerskich, ale nie tylko. Przewidziane były rozmaite atrakcje, drugiego dnia zwiedzaliśmy zamek Bolczów w Janowicach Wielkich. Krótka wędrówka pozwoliła się nam lepiej poznać i odkryć walory przyrodnicze Rudaw Janowickich. Trzeciego dnia dzieci były świadkami pokazu szalonego naukowca w podziemiach Time Gates, zwiedzały i odkrywały, wraz z przewodnikiem historię Jeleniej Góry. Miasto mogły również zobaczyć z góry, wszyscy weszli na miejska basztę. Ostatniego dnia, kiedy była idealna pogoda, wszyscy wesoło bawili się w Termach Cieplickich. W te wakacje nie było nudy! Przed nami jeszcze dwa turnusy pełne przygód i radości!

Projekt dofinansowany był ze środków Miasta Jelenia Góra, dziękujemy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *